18 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Campagnola Alice tipi Çubuk 10 Adet

1.00 
Campagnola Alice tipi Zeytin Hasat Çubukları, Campagnola Alice Zeytin Hasat Makineleri ile uyumlu mavi konik çırpma çubuğu olarak üretilir. Yüksek kaliteli termoplastik hammadde kullanılarak dayanıklı yapıya sahiptir. İade garantisi ve memnuniyet odaklı yaklaşımı ile kalite ve performans sunar. Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde popüler olan bu çubuklar, zeytin hasatında etkili ve verimli kullanım sağlar.

Ege Plus Zeytin Hasat Makinesi

4,500.00 
Zeytin hasat makinalarının lideri. Modern teknolojiyle tasarlanmış yüksek verimli ürünler sunuyoruz. Zeytin ağaçlarına zarar vermeden kaliteli hasat sağlamak hedefimiz. Kullanıcı dostu tasarımlarımızla herkes rahatça kullanabilir. 2 yıl garantiyle güven veriyor, müşteri memnuniyetine öncelik veriyoruz. EGE PLUS ile tarımda geleceğe adım atın, verim ve kaliteyi artırın!

Elektrikli Çit İzolatör Burgu Vidalı 100 ADET

1.00 
Elektrikli çit izolatör burgu vidalı, tahta kazıklar için tasarlanmış pratik ve dayanıklı bir çit aksesuarıdır. Elektrikli çit sistemlerini güvenli ve etkin bir şekilde izole ederek hayvanların ve çiftlik alanlarının korunmasını sağlar. Kolay montajı, evrensel uyumluluğu ve çevre dostu yapısıyla çiftliklerde, tarım alanlarında ve bahçelerde güvenle kullanılabilir. 100 adetlik paket içeriği, geniş alanların güvenli bir şekilde çevrilmesini sağlar.

Minelli Motor Kömürü

1.00 
Minelli Motor Kömürü, özellikle Minelli Marka Zeytin Çırpma Makinesi için tasarlanmış bir 12V DC motor kömürüdür. Yüksek kaliteli bakır ve karbon alaşımlarından yapılan bu yaylı ve özel tasarım ürün, çeşitli markalara uyum sağlayarak Minelli Pro 500, Patterlini, VetaOlive ve Castellari Zeytin Çırpma Makineleri ile kullanılabilir. 5,5mm x 6mm x 13mm ölçülerindeki Minelli Motor Kömürü, motor içinde güvenli bir tutuş sağlar ve performansı artırır. 2 adet takım halinde satılmakta, bu da kullanıcıların yedek parçaya sahip olmalarını ve sorunsuz bir hasat süreci yaşamalarını sağlamaktadır.

Minelli Zeytin Hasat Makinesi Çubuk 4 Adet

1.00 
Minelli zeytin hasat makinesi çubukları, hafif ve dayanıklı %100 orijinal ithal karbon fiberden üretilmiş olup, 5.1mm çapında ve 35 cm uzunluğundadır. Uyumlu olduğu markalar arasında Minelli OliveGreen, Patterlini, Castellari ve VetaOlive yer alır. Profesyoneller ve bahçe sahipleri için idealdir, verimli ve güvenilirdir.

Minelli Zeytin Hasat Makinesi Motor 12V

1.00 
Minelli Zeytin Hasat Makinesi Motor 12V, güçlü 12V kömür yuvalı kulaklı tasarımıyla zeytin hasat süreçlerini verimli ve sessiz hale getiren üstün performanslı bir motor. Castellari, VetaOlive, Paterlini gibi önde gelen zeytin hasat makinalarıyla uyumlu olarak çalışabilmesi, kullanıcıların mevcut makinelerini sorunsuz entegre etmelerini sağlar. İthal üretim olup, 1 yıl ithalatçı garantisiyle desteklenen motor, müşterilere güvenilir ve sorunsuz çalışma deneyimi sunar. Arızalı motorlar aynı yıl içerisinde birebir değiştirme veya tamir garantisiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Profesyonel zeytin hasatçıları için ideal tercihtir.

OlivePower Zeytin Hasat Makinası Pasolu Karbon Fiber Çubuk 5 MM 4 ADET

1.00 
OlivePower Zeytin Hasat Makinası Pasolu Karbon Fiber Çubuk, %100 orijinal ithal karbon fiberden yapılmış, kaliteli ve dayanıklı bir üründür. 5.1mm çapında, 35 cm uzunluğunda 4 adet çubuk içerir. Özellikle OlivePower Zeytin Çırpma Makinesi (yalnızca eski model) ile uyumludur. Zeytin hasadınızı verimli ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek için idealdir.

Orjinal Zanon Johnson Tipi Zeytin Hasat Makinesi Motor 33V

750.00 
Zanon Johnson tipi zeytin hasat makinesi motoru 33V; yüksek performanslı, orijinal Johnson marka, 19000 devir/yük hariç hız, 350 W güç. Diğer yerli makine türleriyle uyumlu. İthal, 1 yıl garanti, arıza değişimi mevcut. Verimli zeytin hasadı için ideal seçenek.

Zanon Benza tipi Biyel Kol Rulmanlı

3.00 
Zanon Benza tipi biyel kol rulmanlı, taraklı tip akülü Zeytin Hasat Makinaları için tasarlanmış kaliteli ve dayanıklı bir parçadır. Avrupa rulmanlı ve krom kaplamalı olan ürün, Zanon, Benza ve Derentürk gibi çeşitli markalara uyumludur. Mekanizmada taraklara yön hareketi vererek verimli çalışma sağlar.

Zanon Benza tipi Boru Kelepçesi

1.00 
Zanon Benza tipi Boru Kelepçesi, iç ve dış boruların teleskopik olarak kilitlenmesini sağlayarak Zeytin Çırpma Makinalarında kullanılan bir üründür. Uyumlu ve dayanıklı yapısı sayesinde Zanon ve Benza Tipi Zeytin Silkeleme Makinalarında boru takımını bir arada tutar. Montaj civataları üzerine yerleştirilir ve metal mandalı ile güvenli bir şekilde kilitleme sağlar. Bu boru kelepçesi, zeytin hasat sürecinde verimliliği artırır ve makinelerin sorunsuz çalışmasını sağlayarak üreticilere kolaylık sağlar.

Zanon Benza Tipi Zeytin Çırpma Elektronik Kart 36V ve Kablo

1.00 
Zanon Benza tipi Zeytin Çırpma Elektronik Kart 36V ve Kablo, zeytin hasatında verimliliği artırmak ve uyumlu çalışma imkanı sunmak üzere tasarlanmıştır. Bu set, Zanon, Benza, Olima gibi markalara uyum sağlar ve 34V motorlu zeytin hasat makineleriyle kullanılabilir. Elektronik adaptörü sayesinde aküden gelen 12V elektriği 34V'a çevirir ve çeşitli koruma özellikleriyle cihazın güvenliğini sağlar. 15 metre kauçuk kablo ve kaliteli malzemelerle tamamen yerli üretimdir, uzun ömürlü ve güvenilir bir performans sunar. Zeytin çırpma işlemlerini kolaylaştırarak, kullanıcılara etkili bir zeytin hasat deneyimi sunar.

Zanon Tipi Şartel ve Koruma Lastiği

1.00 
Zanon tipi Şartel ve Koruma Lastiği, Zanon markasının tüm modellerine uyumludur ve aynı zamanda Derentürk, OlivePower, Antrac ve Köprülü Zeytin Hasat Makinalarına uyumlu açma kapama düğmesi olarak da kullanılabilir. Bu dayanıklı lastik, toz ve kire karşı koruyucu kılıf içindedir ve 16A değeriyle yüksek akım taşıma kapasitesine sahiptir. Tarım ve bahçe işlerinde kullanıcıların makinelerini verimli ve güvenli bir şekilde çalıştırmalarına yardımcı olur.